ATLAS Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Avustralya’ ya 20 yılı aşkın süredir öğrenciler için eğitim danışmanlığı hizmeti vermektedir. 1990 lı yıllarda Avustralya ya öğrenci gönderen neredeyse Türkiye’deki tek yurt dışı eğitim danışmanlık şirketi olarak faaliyet göstermiştir. Bugün gelinen nokta itibari ile ATLAS Avustralya’daki üniversitelerin ve dil okullarının tamamı için ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekte ve bu kurumların Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Özellikle Sydney University, Melbourne University, Queensland University gibi üniversitelerin Türkiye’deki tek resmi temsilcisidir.

ATLAS ofislerinden ücretsiz eğitim danışmanlığı nın yanı sıra, yine ücretsiz vize danışmanlığı alabilir ve bütün okul başvuru ve vize başvuru işlemlerinizi danışmanlarımız aracılığı ile takip edebilirsiniz. Avustralya tecrübesine sahip danışmanlarımız sizin bütün süreçler boyunca yanınızda olacaktır.

ATLAS ın Avustralya da eğitim için danışmanlık hizmeti verdiği Türkiye ofislerinin dışında son 6 yıldır Sydney’de de ofisi bulunmakta ve oradaki Türk eğitim  danışmanları ile hem sosyal hem de eğitim danışmanlığı hizmetini ücretsiz sunmaya devam etmektedir. Sydney ofisimiz ile her türlü eğitim programlarına kayıt ve vize uzatma işlemlerinizi halledebileceğiniz gibi, konaklama ayarlama ve hava alanı karşılama gibi hizmetlere de ulaşabilirsiniz.

Ayrıca ofis adreslerimiz için tıklayınız.